Wybierz język:

Agent Celny

Odprawa celna towarów we wszystkich procedurach celnych

Agent Celny

Miejsce zatrudnienia: Gdynia

Opis stanowiska:

  • przyjmowanie zleceń do odprawy celnej,
  • kompleksowe przygotowywanie niezbędnych dokumentów do realizacji odprawy celnej,
  • weryfikowanie upoważnień klientów i ich uaktualnianie,
  • odprawa celna towarów we wszystkich procedurach celnych,
  • uczestniczenie w rewizjach celnych,
  • kontakt z klientami, których przesyłki są w odprawie celnej,
  • prowadzenie korespondencji dotyczącej działalności Agencji Celnej,
  • archiwizacja rozliczonych dokumentów.

Wymagania:

  • uprawnienia Agenta Celnego,
  • znajomość przepisów i procedur związanych z obsługą celną przesyłek morskich, drogowych i lotniczych,
  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy w Agencji Celnej,
  • prawo jazdy kat. B,
  • komunikatywna znajomość jęz. angielskiego w mowie i piśmie.

Oferujemy:

    • pracę w zgranym, profesjonalnym zespole,
    • przyjazną atmosferę w pracy,
    • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres praca@unilogistics.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Uni-logistics Sp. z o.o. (ul. Polska 19, 81-339 Gdynia), w celu realizacji procesu rekrutacji. Ponadto, wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Uni-logistics Sp. z o.o. (ul. Polska 19, 81-339 Gdynia), również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.