Wybierz język:

Koordynator ds. IT

Administracja systemami informatycznymi wspomagającymi zarządzanie firmą

Opis stanowiska:

Administracja systemami wspomagającymi zarządzanie firmą,
Wykonywanie analiz i raportów,
Współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług i rozwiązań IT,
Współpraca z zewnętrznymi dostawcami danych w ramach integracji systemów,
Wdrażanie nowych rozwiązań spełniających potrzeby informatyczne na różnych szczeblach organizacji,
Doradztwo w zakresie rozwiązań IT,
Wsparcie pracowników w sprawach informatycznych związanych z systemami zarządzającymi.

Wymagania:

Wykształcenie wyższe,
Znajomość systemów klasy ERP lub pochodnych oraz doświadczenie w ich eksploatacji,
Znajomość baz danych SQL do celów analitycznych,
Znajomość technologii internetowych,
Umiejętność współpracy z użytkownikami oprogramowania,
Zdolność do samodzielnej analizy i rozwiązywania problemów,
Mile widziana znajomość zagadnień związanych z branżą TSL.

Oferujemy:

Pracę w zgranym i profesjonalnym zespole,
Przyjazną atmosferę w pracy,
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
Możliwość pracy i rozwoju w prężnie rozwijającej się firmie,
Bogaty pakiet benefitów (opieka medyczna, karty rekreacyjno-sportowe, ubezpieczenie na życie),
Ciekawą, samodzielną i odpowiedzialną pracę w firmie świadczącej usługi spedycyjne.

CV i list motywacyjny prosimy przesyłać na adres mailowy:

praca@unilogistics.pl

z dopiskiem:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”.