Wybierz język:

Spedytor – Gdynia

Zapewnienie profesjonalnej obsługi klientów firmy poprzez przyjmowanie i sprawną realizację zleceń

Opis stanowiska:

Zapewnienie profesjonalnej obsługi klientów firmy poprzez przyjmowanie i sprawną realizację zleceń dotyczących przesyłek lądowych w eksporcie i w imporcie,
Utrzymywanie i rozwój współpracy z podwykonawcami firmy,
Realizacja założeń budżetowych,
Budowanie długofalowej współpracy z przewoźnikami, optymalizacja kosztów,
Dbanie o wysoką jakość usług transportowych oferowanych Klientom.

Wymagania:

Wykształcenie wyższe,
Minimum roczne doświadczenie w samodzielnej obsłudze klientów,
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
Biegła obsługa programu EXCEL,
Umiejętność pracy pod presją czasu, wytrwałość, determinacja w osiąganiu założonych celów,
Znajomość procedur celnych,
Bardzo dobra organizacja pracy,
Lojalność.

Oferujemy:

Pracę w świetnej atmosferze,
Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
Atrakcyjne warunki zatrudnienia.

CV i list motywacyjny prosimy przesyłać na adres mailowy:

praca@unilogistics.pl

z dopiskiem:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”.