Wybierz język:

Spedytor Drogowy

Prowadzenie aktywnej sprzedaży w zakresie oferowanych usług

Opis stanowiska:

Skuteczne nawiązywanie oraz budowanie długoterminowych relacji z klientami i partnerami spedycyjnymi
Przygotowywanie ofert, kalkulowanie cen krótko i długoterminowych
Nadzór nad realizacją zleceń
Współpraca z podwykonawcami
Kształtowanie właściwego wizerunku firmy

Wymagania:

Bardzo dobra znajomość branży spedycyjnej
Doświadczenie w sprzedaży i obsługi usług transportowych
Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i konsekwencja w realizacji zakładanych celów
Silna motywacja na realizację zadań
Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych i negocjacyjnych
Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego lub francuskiego

Oferujemy:

Pracę w zgranym i profesjonalnym zespole
Przyjazną atmosferę pracy
Możliwość współtworzenia prężnej i dynamicznej organizacji
Motywacyjny system wynagrodzenia
System szkoleń
Możliwość rozwoju zawodowego i awansu

CV i list motywacyjny prosimy przesyłać na adres mailowy:

praca@unilogistics.pl

z dopiskiem:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”.