Wybierz język:

Dołącz
do nas

Daj się Nam
poznać!

Jeżeli jesteś osobą młodą duchem, optymistycznie nastawioną do życia, znającą języki obce, lubiącą wyzwania i nie bojącą się nowych doświadczeń, proponujemy Ci pracę w młodym i dynamicznym zespole prężnie rozwijającej się firmy z branży logistyczno-transportowej.

Od naszych pracowników oczekujemy odpowiedzialności, umiejętności podejmowania szybkich decyzji, kontaktowości, miłego usposobienia, opanowania w sytuacjach stresowych, umiejętności prowadzenia samochodu (prawo jazdy kat. B) oraz znajomości języka angielskiego.

Napisz do
Nas i się przedstaw!

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu, wyślij nam swoje CV i list motywacyjny na adres:

praca@unilogistics.pl

Z dopiskiem:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie współpracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)". Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach rekrutacyjnych jest Uni-logistics Sp. z o.o. (ul. Polska 19, 81-339 Gdynia). Dane nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Aktualne oferty pracy

Młodszy Specjalista ds. Księgowości

Spedytor Krajowy i Międzynarodowy

Praktyki
i staże

Poprzez program praktyk i staży zawodowych oferujemy studentom możliwość zdobycia praktycznej wiedzy z obszaru logistyki i spedycji, zaś najlepszym pracę w naszym zespole. Mamy zawsze otwarte drzwi dla osób, które chcą się rozwijać!

Jeśli oczekujesz ciekawej i dynamicznej pracy dającej cenne doświadczenie zawodowe oraz chcesz zdobywać szlify zawodowe w firmie działającej na międzynarodowym rynku dołącz do nas już dziś!

Napisz do
Nas!

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu, wyślij nam swoje CV i list motywacyjny na adres:

student@unilogistics.pl

z dopiskiem:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie współpracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Nasze programy praktyk dostosowywane są do indywidualnych potrzeb i umiejętności pracownika,
aby w pełni rozwijać jego potencjał zawodowy. Realizowane są w centrali firmy w Gdyni oraz w oddziałach w Warszawie, Wrocławiu, Tychach i Poznaniu.