Wybierz język:

Nasza
oferta

Sprzedaż i wynajem kontenerów

W ramach projektu UNICONT oferujemy szeroki zakres usług związanych z wynajmem, sprzedażą oraz dostawą kontenerów nowych i używanych:

  • kontenery magazynowe i transportowe – 20’DV, 40’DV, 40’HC i inne
    (ze stałym metalowym dachem; drzwi dwuskrzydłowe, otwierane na zewnątrz, zamykane sztabami z otworami na plomby / kółdki; podłoga z płyty wiórowej grubości 38 mm)
  • kontenery z agregatami chłodniczymi – 20’RF, 40’RF i 45’RF
    (drzwi dwuskrzydłowe, otwierane na zewnątrz, zamykane sztabami z otworami na plomby / kłódki; podłoga – profil T ze stali nierdzewnej lub aluminium; trójwarstwowa konstrukcja ścian)
  • mobilne magazyny chłodnicze – wynajem
  • kontenery biurowe – dostępne są w wersji wolnostojącej pojedynczej o wymiarach 6000mm/2435mm/2438mm (dł/szer/wys) z możliwością zestawiania modułowego. W zależności od rodzaju wyposażone są w jedno lub dwa okna oraz drzwi. Ściany wykonane są z materiałów termoizolacyjnych)

Wszystkie oferowane kontenery są sprawne i odpowiednio przygotowane do przeznaczonych im funkcji.

Transport


Świadczymy usługi transportowe w oparciu o własną flotę samochodową. Dzięki temu oferowane rozwiązania transportowe są bardzo konkurencyjne zarówno w zakresie cenowym jak i terytorialnym. Zakupione lub wynajęte kontenery dostarczone mogą być w każde miejsce w Polsce i Europie.

W przypadku wykorzystywania zakupionych lub wynajętych kontenerów do transportu ładunków nasza firma zapewnia kompleksową obsługę transportową i logistyczną zarówno w odniesieniu do transportu drogowego jak i morskiego.

Wróć do góry